47-CBSA-0.5X6.0X0.4
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.5" X 6" THROUGH HOLE
Catalog
RF Shields
DataSheet
47-CBSA-0.5X6.0X0.4 PDF
Type Description
Series:40-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:6.000" (152.40mm)
Width - Overall:0.500" (12.70mm)