85-CBSA-1.5X4.25X0.8
Description
RF SHIELD 1.5" X 4.25" T/H
DataSheet
85-CBSA-1.5X4.25X0.8 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:4.250" (107.95mm)
Width - Overall:1.500" (38.10mm)