80-CBSA-5.75X5.75X0.8
Description
RF SHIELD 5.75" X 5.75" SMD
DataSheet
80-CBSA-5.75X5.75X0.8 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:5.750" (146.05mm)
Width - Overall:5.750" (146.05mm)