82-CBSA-3.5X5.75X0.8
Description
RF SHIELD 3.5" X 5.75" T/H
DataSheet
82-CBSA-3.5X5.75X0.8 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:5.750" (146.05mm)
Width - Overall:3.500" (88.90mm)