14R-CBSA-4.5X4.5X0.13
Description
RF SHIELD 4.5" X 4.5" T/H
DataSheet
14R-CBSA-4.5X4.5X0.13 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.130" (3.30mm)
Length - Overall:4.500" (114.30mm)
Width - Overall:4.500" (114.30mm)