82NH-CBSA-0.75X4.0X0.8
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.75" X 4" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
82NH-CBSA-0.75X4.0X0.8 PDF
Type Description
Series:80-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:4.000" (101.60mm)
Width - Overall:0.750" (19.05mm)