40-CBSA-0.75X4.0X0.4
Description
RF SHIELD 0.75" X 4" SMD
DataSheet
40-CBSA-0.75X4.0X0.4 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:4.000" (101.60mm)
Width - Overall:0.750" (19.05mm)