80-CBSA-0.75X1.75X0.8
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.75" X 1.75" SMD
Catalog
RF Shields
DataSheet
80-CBSA-0.75X1.75X0.8 PDF
Type Description
Series:80-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:1.750" (44.45mm)
Width - Overall:0.750" (19.05mm)