83A-CBSA-1.75X4.5X0.8
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 1.75" X 4.5" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
83A-CBSA-1.75X4.5X0.8 PDF
Type Description
Series:80-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:4.500" (114.30mm)
Width - Overall:1.750" (44.45mm)