29-CBSF-3.0X3.25X0.75
Description
RF SHIELD 3" X 3.25" T/H
DataSheet
29-CBSF-3.0X3.25X0.75 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.750" (19.05mm)
Length - Overall:3.250" (82.55mm)
Width - Overall:3.000" (76.20mm)