24-CBSFN-0.5X0.5X0.2
Description
RF SHIELD 0.5" X 0.5" T/H
DataSheet
24-CBSFN-0.5X0.5X0.2 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:0.500" (12.70mm)
Width - Overall:0.500" (12.70mm)