42-CBSA-0.5X0.5X0.4
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.5" X 0.5" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
42-CBSA-0.5X0.5X0.4 PDF
Type Description
Series:40-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:0.500" (12.70mm)
Width - Overall:0.500" (12.70mm)