SW1-040120RN4HF
Manufacturer
MITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ)
VIGOR # :
Description
SWITCH
Catalog
RF Switches
DataSheet
SW1-040120RN4HF PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
RF Type:General Purpose
Topology:Reflective
Circuit:SPST
Frequency Range:4GHz ~ 12GHz
Isolation:-
Insertion Loss:-
Test Frequency:12GHz
P1dB:-
IIP3:-
Features:-
Impedance:-
Voltage - Supply:12V