SW4-090105AN3NF
Manufacturer
MITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ)
VIGOR # :
Description
SWITCH
Catalog
RF Switches
DataSheet
SW4-090105AN3NF PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
RF Type:General Purpose
Topology:Absorptive
Circuit:SP4T
Frequency Range:9GHz ~ 10.5GHz
Isolation:-
Insertion Loss:-
Test Frequency:10.5GHz
P1dB:-
IIP3:-
Features:-
Impedance:-
Voltage - Supply:5V, 15V