SW2-005205RI1NF
Manufacturer
MITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ)
VIGOR # :
Description
DIGITAL SINGLE POLE TWO THROW SW
Catalog
RF Switches
DataSheet
SW2-005205RI1NF PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
RF Type:General Purpose
Topology:Reflective
Circuit:SPDT
Frequency Range:5MHz ~ 20.5GHz
Isolation:-
Insertion Loss:-
Test Frequency:20.5GHz
P1dB:-
IIP3:-
Features:-
Impedance:-
Voltage - Supply:5V, 12V