CYONSLENS1001-C
Description
LASER NAVIGATION SENSORS
Catalog
Accessories
DataSheet
CYONSLENS1001-C PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Accessory Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CN-24AL-C2
CN-24AL-C2
DC 4 WIRE 2 METER 90 DEG M8
E60028
E60028
FLEXIBLE COUPLING FOR ENCODERS
BRT-30X20MT
BRT-30X20MT
REFLECTOR 30 X 20MM
SM58LC-19070
SM58LC-19070
SHURE SM58 VOCAL MICROPHONE
SXT32410ED38-20.000MT
SXT32410ED38-20.000MT
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
CYONSLENS1001-C
CYONSLENS1001-C
LASER NAVIGATION SENSORS
FERRITE BEAD 100 OHM 0402 1LN