BRT-60X40C
Manufacturer
Banner Engineering
VIGOR # :
Description
REFLECTOR 60 X 40MM
Catalog
Accessories
DataSheet
BRT-60X40C PDF
Type Description
Series:BRT
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Reflector
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
E43209
E43209
PROBE FOR LEVEL SENSORS
D40P-8PTC-M12
D40P-8PTC-M12
CABLE T TAP M12 FOR D40 SENSOR
L2
L2
FIBER OPPOSED LONG RANGE
T4112012041-000
T4112012041-000
CONN PLUG FMALE 4POS GOLD SCREW
HAN PUSHPULL SCRJ PLUG W/O SC
BRT-60X40C
BRT-60X40C
REFLECTOR 60 X 40MM
SFH 4717A
SFH 4717A