FUR-FARR25-20
Manufacturer
Carlo Gavazzi
VIGOR # :
Description
REF 25MM REF 2M FIBER
Catalog
Accessories
DataSheet
FUR-FARR25-20 PDF
Type Description
Series:FU
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Fiber Optic Sensor
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
RPST-CABLE60-CONN
RPST-CABLE60-CONN
CABLE ASSEMBLY - 12AWG - WITH 2
HSS-1543
HSS-1543
REPLACEMENT INSTALLER COMPONENTS
Y92E-B12RAS
Y92E-B12RAS
BRACKET R-ANGL SLOT FOR M12 PROX
5022R-623F
5022R-623F
FIXED IND 62UH 328MA 3.15 OHM
GRS-2011-2053
GRS-2011-2053
SWITCH ROCKER SPST 13A 125V
T6816-TIQ19
T6816-TIQ19
IC PWR DRIVER N/P-CHAN 0.05 28SO
FUR-FARR25-20
FUR-FARR25-20
REF 25MM REF 2M FIBER