F39-JC15E2
Manufacturer
Omron Automation & Safety Services
VIGOR # :
Description
F39-JC15E2
Catalog
Accessories
DataSheet
F39-JC15E2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Accessory Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ZG-XC15CR
ZG-XC15CR
EXTENSION SENSOR CABLE 15"
CONDITIONER SIGNAL DINRAIL MNT
ESTT-YB177-MV1S
ESTT-YB177-MV1S
SOFTWARE THERMO TOOLS SUPPORT
P4SMAJ90C
P4SMAJ90C
TVS SMA 90V 400W BI
TOOL HAND CRIMPER 505073 SIDE
RW1S0BAR150JT
RW1S0BAR150JT
RES 0.15 OHM 5% 1W J LEAD