DSCA30-04
Manufacturer
Dataforth
VIGOR # :
Description
SIGNAL CONDITIONER V-IN DIN RAIL
Catalog
Amplifiers
DataSheet
DSCA30-04 PDF
Type Description
Series:DSCA
Package:Bag
Part Status:Active
Amplifier Type:General Purpose
Voltage - Supply:15V ~ 30V
Output Type:Analog
Current - Supply:25 mA
Operating Temperature:-40°C ~ 80°C