LFP1200-A5NMC
Description
SEN LVL LFP CUBIC G 3/4
DataSheet
LFP1200-A5NMC PDF
Amplifier Type:Liquid Level
Voltage - Supply:12V ~ 30V
Output Type:NPN / PNP
Current - Supply:100 mA
Operating Temperature:-20°C ~ 60°C (TA)