LFP0300-B5DMC
Manufacturer
SICK
VIGOR # :
Description
SEN FLUID RMT AMP SWTCH OUTPUT
Catalog
Amplifiers
DataSheet
LFP0300-B5DMC PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Amplifier Type:Liquid Level
Voltage - Supply:12V ~ 30V
Output Type:NPN / PNP
Current - Supply:100 mA
Operating Temperature:-20°C ~ 60°C (TA)