LFP1000-B4BMB
Description
SEN LVL LFP1000-B4BMB
DataSheet
LFP1000-B4BMB PDF
Amplifier Type:Liquid Level
Voltage - Supply:12V ~ 30V
Output Type:NPN / PNP
Current - Supply:100 mA
Operating Temperature:-20°C ~ 60°C (TA)