S4-E25D40
Manufacturer
enDAQ
VIGOR # :
Description
S4 VIBRATION SENSOR
Catalog
Multifunction
DataSheet
S4-E25D40 PDF
Type Description
Series:S4
Package:Case
Part Status:Active
Output Type:Digital
Operating Temperature:-10°C ~ 80°C
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
IQS624-300-DNR
IQS624-300-DNR
HALL ROTATION, INDUCTIVE AND CAP
P8611
P8611
WEB SENSOR POE - 1 CH. RH+T
T3113
T3113
TEMP,HUM DUCT PROBE 4-20MA
C1210C111M3HACAUTO
C1210C111M3HACAUTO
CAP CER 1210 110PF 25V ULTRA STA
LTP-1457AKR
LTP-1457AKR
LED MATRIX 5X7 1.2" SUPER RED
S4-E25D40
S4-E25D40
S4 VIBRATION SENSOR
BC-1938P
BC-1938P
PLASTIC BACK PNL 6.22" X 13.66"