
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 120253 Contrinex |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Sensor Type: | Inductive |
| Sensing Distance: | 0.157" (4mm) |
| Output Type: | PNP-NO |
| Response Frequency: | - |
| Shielding: | Unshielded |
| Material - Body: | Nickel-Plated Brass |
| Voltage - Supply: | 10V ~ 30V |
| Termination Style: | Connector |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection: | IP67 |
| Indicator: | No Indicator |
| Package / Case: | Cylinder, Threaded - M12 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 1202530308 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SI700 7MM C23EMBPNCPVM8P3
DIMENSION= 12 X 65 MM, STYLE=M12
SENSOR INDUCT 5MM PNP M12 NO
RES ARRAY 7 RES 110 OHM 8SIP
SI600 4MM M12SNEMBPNOM12P4
THERM PAD 5MMX5MM GRAY
ERC-50-500 6.12K .1% T-2 EB E3