
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Sensor Type: | Inductive |
| Sensing Distance: | 0.197" (5mm) |
| Output Type: | NPN-NO, 3-Wire |
| Response Frequency: | 500Hz |
| Shielding: | Unshielded |
| Material - Body: | Plastic |
| Voltage - Supply: | 10V ~ 30V |
| Termination Style: | Cable Leads |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection: | IP67 |
| Indicator: | LED |
| Package / Case: | Module |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 |
Current price of TL-Q5MC1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
SENSOR PROX CAPACITIVE 16MM CYL
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
XTAL OSC VCXO 256.0000MHZ HCSL
CONN SOCKET 10POS 0.1 GOLD PCB
SENSOR PROX INDUCT 5MM IP67 MOD
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 4SMD