KD U-M123A-T2105-020
Manufacturer
Leuze
VIGOR # :
Description
CONNECTION CABLE
Catalog
Sensor Cable - Assemblies
DataSheet
KD U-M123A-T2105-020 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Number of Positions:-
Connector - Sensor:-
Termination:Wire Leads
Connector - Cable:M12
Cable Length:2m
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SENSOR CABLE 5M
KD U-M12-4A-P1-050
KD U-M12-4A-P1-050
CONNECTION CABLE
CABLE ASSEMBLY M12 3POS 10M
RLR05C1823FSRE719
RLR05C1823FSRE719
XC9258A31CMR-G
XC9258A31CMR-G
1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP-
KD U-M123A-T2105-020
KD U-M123A-T2105-020
995102
TERM BLOCK 20POS 45DEG 5MM PCB