H2KA150KA1CD00
Manufacturer
Unictron
VIGOR # :
Description
UNICTRON A150A - 150KHZ LONG RAN
Catalog
Ultrasonic Receivers, Transmitters
DataSheet
H2KA150KA1CD00 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Frequency:150kHz
Voltage - Rated:500V
Beam Angle:
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C