130-2000-ESDN
Manufacturer
Xcelite
VIGOR # :
Description
H13 REPLACEMENT FILTER FOR MG130
Catalog
Accessories
DataSheet
130-2000-ESDN PDF
Type Description
Series:Weller® Filtration
Package:Box
Part Status:Not For New Designs
Accessory Type:Filter
For Use With/Related Products:MG130
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SR060
SR060
HOLLOW HEATER ASSEMBLY KIT 120V
0CA10-1002/04
0CA10-1002/04
PREFILTER G4 PU 4 PCS.
202268EB
202268EB
PRE-FILTER - LABYRINTH F6 2PK
130-2000-ESDN
130-2000-ESDN
VI-23B-EU
VI-23B-EU
DC DC CONVERTER 95V 200W
VI-JTM-MY-B1
VI-JTM-MY-B1
DC DC CONVERTER 10V 50W
F3M-S1213
F3M-S1213
SENSOR COMB 12" WAFER 13 SLOTS