N0060-12SS
Manufacturer
Transforming Technologies
VIGOR # :
Description
OUTPUT NOZZLE FOR IN3425, 12"
Catalog
Accessories
DataSheet
N0060-12SS PDF
Type Description
Series:PTEC™ NO1000
Package:Box
Part Status:Not For New Designs
Accessory Type:Manifold Nozzle
For Use With/Related Products:Ionizer
Specifications:12" Stainless Steel
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
35011
ESD BADGE HOLDER CLIP-ON HORIZ
LNT-DUA-TLC
LNT-DUA-TLC
BENCHPRO ESD URETHANE CHAIR WITH
WNS-DV1+BLACK
WNS-DV1+BLACK
BENCHPRO VINYL ESD WIDE CHAIR DE
SPD127R-474M
SPD127R-474M
FIXED IND 470UH 800MA 980 MOHM
FDA2-17255NBKT3F
FDA2-17255NBKT3F
FAN AXIAL 172X55MM 115VAC TERM
N0060-12SS
N0060-12SS
OUTPUT NOZZLE FOR IN3425, 12"