CFM2436-25
Manufacturer
Conductive Containers, Inc.
VIGOR # :
Description
CONDUCTIVE CROSSLINK PIN FOAM 24
Catalog
Accessories
DataSheet
CFM2436-25 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Foam
For Use With/Related Products:Electronic Equipment
Specifications:24" L x 36" W x 0.25" H, Conductive, Crosslinked