SDFM3740-25
Manufacturer
Conductive Containers, Inc.
VIGOR # :
Description
DISS. CROSSLINK POLYETH FOAM 37
Catalog
Accessories
DataSheet
SDFM3740-25 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Foam
For Use With/Related Products:Electronic Equipment
Specifications:37.5" L x 40" W x 0.25" H, Crosslinked, Dissipatve