RGS134C-10-1
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
GROUNDING STRIP KITS 10 78.65 2M
Catalog
Accessories
DataSheet
RGS134C-10-1 PDF
Type Description
Series:StructuredGround™
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Accessory Type:Grounding Hardware
For Use With/Related Products:Cabinet Racks
Specifications:10 Pieces, 75.65", Includes Hardware
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
35892
ESD SAFE WIPE COVER
TMTOOL
TMTOOL
TEST MODULE FOR WSMONITOR
ACL 756
ACL 756
MAGNETIC STRIPE CARD READER
PTV-6R0V505-R
PTV-6R0V505-R
CAP 5F -10% +20% 6V T/H
MASMLJ48AE3
MASMLJ48AE3
TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
RGS134C-10-1
RGS134C-10-1
BD080-10-A-0230-L-D
BD080-10-A-0230-L-D
10W, 1.27MM PITCH SOCKET, SIL, T