2200-FK0003
Manufacturer
Storm Interface
VIGOR # :
Description
KIT FOOT MOUNTING 2200 SERIES
Catalog
Accessories
DataSheet
2200-FK0003 PDF
Type Description
Series:2200
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Mounting Kit
For Use With/Related Products:2200 Series
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ACTUATOR ASSEMBLED MICON 18X18 H
PROTECTIVE FRONT RING FOR FLUSH
84-902B
84-902B
PROTECTIVE SHROUD PLASTIC FOR SH
MAL225982821E3
MAL225982821E3
CAP ALUM 820UF 200V 3000H
2200-FK0003
2200-FK0003
KIT FOOT MOUNTING 2200 SERIES
MMSZ5228B-E3-18
MMSZ5228B-E3-18
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123