A22Z-3443R-4
Manufacturer
Omron Automation & Safety Services
VIGOR # :
Description
SW LEGEND PLATE STOP WH TEXT/RED
Catalog
Accessories
DataSheet
A22Z-3443R-4 PDF
Type Description
Series:A22
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Legend Plate
For Use With/Related Products:A22 Series
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
2C30
2C30
BEZEL SWITCH ULTRA BLUE
A16-1P
A16-1P
SWTCH BLOCK SPDT PCB TERMINAL
2LP199
2LP199
LEGEND PLATE 22 MM STOP START
1210J0500392KCT
1210J0500392KCT
CAP CER 3900PF 50V C0G/NP0 1210
C0402C101K4JACAUTO
C0402C101K4JACAUTO
CAP CER 100PF 16V U2J 0402
A22Z-3443R-4
A22Z-3443R-4
U.FL-2LP-062N2D-A-(400)
U.FL-2LP-062N2D-A-(400)
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 15.75"