AT627D24
Manufacturer
NKK Switches
VIGOR # :
Description
LED 4 ELEMENT AMB 24V T-1 BI-PIN
Catalog
Accessories
DataSheet
AT627D24 PDF
Type Description
Series:LB
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:LED
For Use With/Related Products:LB Series
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MICON 5 PLUNGER D 14.5 TH 12.5 L
JE-21
JE-21
LEVER ROLLER FOR LIMIT SWITCH
IE10-A4
IE10-A4
SAFETY KEY FOR I10-E ANGLED
DCM3414V50M06A8C01
DCM3414V50M06A8C01
DC/DC CONVERTER 5V 180W
AT627D24
AT627D24