
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4004 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Double Coated, Double Sided |
| Adhesive: | Acrylic, 100 |
| Backing, Carrier: | Polyurethane Foam |
| Thickness: | 0.2500" (250.0 mils, 6.350mm) 1/4" |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing, Carrier: | - |
| Width: | 4.00" (101.60mm) |
| Length: | 5.00" (127.00mm) |
| Color: | Natural |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | 220°F (104°C) Max |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 3M 4004 4" X 5"-25 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE MASKING NAT 3/4"X 5" 500/RL
TAPE ALUM FOIL 1/2"X 7" 250/RL
TAPE POLYETHYLENE 1 7/8"X 36YD
XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ HCSL
2MM TERMINAL STRIP
TERM BLK 9P SIDE ENT 3.81MM PCB
TAPE DBL COATED NAT 4"X 5" 25/PK