
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4466W |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Double Coated, Double Sided |
| Adhesive: | Rubber |
| Backing, Carrier: | Polyethylene Foam |
| Thickness: | 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing, Carrier: | - |
| Width: | 1.00" (25.40mm) |
| Length: | 3.00" (76.20mm) |
| Color: | White |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | 120°F (49°C) Max |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3 |
Current price of 3M 4466W 1" X 3"-100 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE ADH TRN 1 1/2"X8 5/8" 100RL
TAPE FILM CLEAR 2.83"X 72YDS
TAPE DBL COATED NAT 4"X 5" 25/PK
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ HCSL
IC DAC 16BIT V-OUT 40QFN
CONN HEADER SMD 24POS 2.54MM
TAPE DBL COAT WHT 1"X 3" 100/PK