
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Double Coated, Double Sided |
| Adhesive: | Acrylic |
| Backing, Carrier: | Polyethylene-Terephthalate (PET) |
| Thickness: | 0.0900" (90.0 mils, 2.286mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing, Carrier: | 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm) |
| Width: | 1.00" (25.40mm) |
| Length: | 2.00" (50.80mm) |
| Color: | Gray |
| Usage: | General Purpose |
| Temperature Range: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 5-4991-1-2R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE DBL COATED 2"X 9 1/4" 25/RL
TAPE ADHSV TRNSFR 3/4"X 6" 100RL
TAPE ALUM FOIL 7/8" DIA 1000/RL
XTAL OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
CONN SOCKET 52POS 0.1 GOLD PCB
DC DC CONVERTER 0.55-1.8V 18W
TAPE DBL COATED GRAY 1"X 2" 5PK