
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 9719 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Adhesive Transfer |
| Adhesive: | Silicone |
| Backing, Carrier: | Polyester |
| Thickness: | - |
| Thickness - Adhesive: | 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm) |
| Thickness - Backing, Carrier: | - |
| Width: | 1.00" (25.40mm) |
| Length: | 4.00" (101.60mm) |
| Color: | - |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | 400°F (204°C) Max |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 |
Current price of 3M 9719 1" X 4"-10 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE DBL COATED GRY 1 3/4"X 36YD
TAPE DBL COATED 1/2"X 1.5" 25/PK
TCATT DBLE LNR 14 X 36 YD BULK
XTAL OSC XO 40.0000MHZ HCMOS SMD
DANGER FLEXIBLE SIGN 12" X 18"
TAPE ADHSV TRNSFR 1"X 4" 10/PACK
DC DC CONVERTER 15V 200W