
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4462B |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Double Coated, Double Sided |
| Adhesive: | Rubber |
| Backing, Carrier: | Polyethylene Foam |
| Thickness: | 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing, Carrier: | - |
| Width: | 0.88" (22.35mm) 7/8" |
| Length: | 15' (4.6m) 5 yds |
| Color: | Black |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | 120°F (49°C) Max |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 7 |
Current price of 0.875-5-4462B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE ELECTRICAL WHITE 6"X 72YDS
TAPE REFLECT 1 1/2"X 1.5" 25/PK
TAPE GLASS CLOTH 1/2"X 1" 250/RL
TVS DIODE 400V 644V PLAD
TERM BLOCK PLUG 36POS STR 3.5MM
TAPE DBL COATED BLACK 7/8"X 5YDS
MEMS OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD