
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Double Coated, Double Sided |
| Adhesive: | Rubber |
| Backing, Carrier: | Polyethylene Foam |
| Thickness: | 0.0310" (31.0 mils, 0.787mm) 1/32" |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing, Carrier: | - |
| Width: | 0.75" (19.05mm) 3/4" |
| Length: | 21' (6.40m) 7 yds |
| Color: | White |
| Usage: | General Purpose |
| Temperature Range: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of P32W2R1-75-7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE DBL COATED 7"X 7 1/4" 25/RL
TAPE LAMINAT 9 1/4"X 9 1/4" 25RL
TAPE BARRICADE CAUTION
CAP CER 150PF 300V C0G/NP0 1206
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
TAPE DBL COATED WHITE 3/4"X 7YDS
IC REG BUCK 1.2V 300MA SC70-6