
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3903 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Duct Cloth |
| Adhesive: | Rubber |
| Backing, Carrier: | Vinyl |
| Thickness: | 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing, Carrier: | - |
| Width: | 39.00" (990.60mm) |
| Length: | 150' (45.7m) 50 yds |
| Color: | Black |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | 200°F (93°C) Max |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 39-50-3903-BLACK is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE ALUM 1 1/2"X 10 1/2" 100/RL
TAPE REFLECTIVE YLW 3"X 5" 25/PK
TAPE DBL COATED 3/4"X 9" 100/RL
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
SEN PRESS 0 TO 10 BAR
TAPE DUCT CLOTH BLACK 39"X 50YDS
CBL CLAMP P-TYPE CLEAR FASTENER