
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4466B |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Tape Type: | Double Coated, Double Sided |
| Adhesive: | Rubber |
| Backing, Carrier: | Polyethylene Foam |
| Thickness: | 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing, Carrier: | - |
| Width: | 2.50" (63.50mm) 2 1/2" dia |
| Length: | - |
| Color: | Black |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | 120°F (49°C) Max |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 |
Current price of 3M 4466B CIRCLE-2.5"-100 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TAPE ADHSV TRNSFR 2"X 2" 50/ROLL
TAPE DBL COAT GRAY 3/4"X 4" 5/PK
FILM TAPE POLY 12" X 12" BK 6/PK
RES SMD 470 OHM 0.25% 1/16W 0402
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
M32X1.5 CORD GRIP PVDF/TPE
TAPE DBL COAT 2 1/2" DIA 100/RL