PPA01V100
Manufacturer
Bartovation
VIGOR # :
Description
PERACETIC ACID TEST STRIPS, 0-50
Catalog
Accessories
DataSheet
PPA01V100 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bottle
Part Status:Active
Type:Specialized
Accessory Type:Test Strips
For Use With/Related Products:-
Specifications:0 ~ 50ppm
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PP005-BNC
PP005-BNC
PROBE TIP-BNC ADAP
YEL INSULATOR FOR 72-163/164
HDO4K-USB2-HSICBUS D
HDO4K-USB2-HSICBUS D
USB 2.0 HSIC DECODE OPTION
CL31B106KLHNFNE
CL31B106KLHNFNE
CAP CER 10UF 35V X7R 1206
PPA01V100
PPA01V100
C901U309CYNDCAWL45
C901U309CYNDCAWL45
CAP CER 3PF 400VAC C0G/NP0 RAD