AMCK010-150
Manufacturer
Rosenberger
VIGOR # :
Description
HFM CALIBRATION KIT
Catalog
Accessories
DataSheet
AMCK010-150 PDF
Type Description
Series:HFM®
Package:Box
Part Status:Active
Type:Network Analyzer
Accessory Type:Calibration Kit
For Use With/Related Products:-
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
TLKB1
TLKB1
4-WIRE KELVIN CLIP TEST FIXTURE
Z-NL100
Z-NL100
HOUSING 19" RACK
PK007-007
PK007-007
INSULATE CAP PKG OF 10
AMCK010-150
AMCK010-150
HFM CALIBRATION KIT
WSR2R5100FEB
WSR2R5100FEB
RES 0.51 OHM 1% 2W 4527
3166.0
STRIPPING TOOL
FLK-XPOWER PLUG
FLK-XPOWER PLUG
POWER PLUG 15V 5 EXTENSIONS