Y40281R00000T0C
Description
RES 1 OHM FOIL
DataSheet
Y40281R00000T0C PDF
Type Description
Series:FSR
Package:Tape & Reel (TR)
For Use With/Related Products:DMMs
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
HDO4K-RHD-02
HDO4K-RHD-02
REMOVABLE HARD DRIVE
WS3K-SOFTCASE
WS3K-SOFTCASE
SOFT CARRYING CASE FOR WS3000
1586-2588/C
1586-2588/C
MODULE (ONLY) DAQ-STAQ MODULE W/
SiT3372AI-4B9-30NH100.000000X
SiT3372AI-4B9-30NH100.000000X
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
53-03-2G
53-03-2G
THERM PAD 42.04X27MM GRAY/GRN
BZG04-51TR3
BZG04-51TR3
TVS DIODE 51V 86.5V DO214AC
Y40281R00000T0C
Y40281R00000T0C
RES 1 OHM FOIL