9144-INSF
Manufacturer
Fluke Electronics
VIGOR # :
Description
INSERT F 9144 METRIC 0.25 IN REF
Catalog
Accessories
DataSheet
9144-INSF PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Accessory Type:-
For Use With/Related Products:-
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
9144-INSD
9144-INSD
INSERT D 9144 METRIC MISC HLS
TA50
TA50
UNIVERSAL MAGNETIC HANGING STRAP
9143-INSG
9143-INSG
INSERT G 9143 EA TEST
GRM1887U1H6R3DZ01D
GRM1887U1H6R3DZ01D
CAP CER 6.3PF 50V U2J 0603
CONN RING CIRC 6AWG #1/4 CRIMP
9144-INSF
9144-INSF
Y1445W
Y1445W
RF ANT 144MHZ YAGI N FEM BRKT MT