FLK-5.5MM/3M SCOPE
Manufacturer
Fluke Electronics
VIGOR # :
Description
5.5MM 3M DUAL VIEW
Catalog
Accessories
DataSheet
FLK-5.5MM/3M SCOPE PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Accessory Type:-
For Use With/Related Products:-
Specifications:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
JP-8681-C9
JP-8681-C9
INSULATED BOOT
T3AWG3-XL
T3AWG3-XL
1024 MPTS/CH MEMORY OPTION
FLUKE-CPAK8
FLUKE-CPAK8
1000V INS. TOOLS MAG HANG KIT
MSMCJLCE7.0A
MSMCJLCE7.0A
TVS DIODE 7V 12V DO214AB
ECX-H37CM-66.666
ECX-H37CM-66.666
XTAL OSC XO 66.6660MHZ HCMOS SMD
CONN HEADER R/A 11POS 2.54MM
FLK-5.5MM/3M SCOPE
FLK-5.5MM/3M SCOPE
5.5MM 3M DUAL VIEW