P5522-50M
Manufacturer
Fluke Electronics
VIGOR # :
Description
LIQUID TO LIQUID SEPARATOR 50 MP
Catalog
Equipment - Specialty
DataSheet
P5522-50M PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Tool Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
700HPPK-BSP
700HPPK-BSP
HIGH PRESSURE PNEUMATIC TEST PUM
OPM220
OPM220
OPM, MSO WITH VFL
P3022-KPA
P3022-KPA
GAS DEADWEIGHT TESTER DUAL VAC/P
50YXG3.3MEFC5X11
50YXG3.3MEFC5X11
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL TH
2-5700-IG1-P10-3A
2-5700-IG1-P10-3A
CIR BRKR THRM 3A 250VAC 50VDC
MXSMCJ48CA
MXSMCJ48CA
TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB